X

Ved å delta i denne kalenderen aksepterer du samtidig betingelsene

Har du spørsmål - se vår FAQ «Ofte stilte spørsmål»

 
powered by Typeform


Dagens premier:


2 stk flaxlodd
gitt av Legeregnskap AS
 

Gavekort kr 250
gitt av Lystrup Fargehandel
 

5 stk flaxlodd
gitt av Peer Gynt Tours AS
 
 

Gavekort kr 300
gitt av Smia Restaurant & Catering
 

Vinnere:


Luke: 16 
Premie Vinner
2 stk flaxlodd gitt av Kvalvika Barnehage AS Olav Eidsli fra Øvre Surnadal
Minnepinne 5GB gitt av Electro Team AS Stein Kristiansen fra Kristiansund N
To billetter til Vassendgutane 27 desember gitt av Braatthallen AS Elisabeth Knudseth Røbech fra Kristiansund
Damestøvletter gitt av Outlet Shop Kristiansund Joar Gjestad fra Valsøyfjord

Luke: 15 
Premie Vinner
2 stk flaxlodd gitt av Digital Smalfilm Torill Flessen fra Kristiansund
Gaveeske med pølser - Villsaubutikkens utvalgte gitt av Norsk Villsau AS Arnt Kjønnø fra Frei
Peer Gynt Tours Wineskin gitt av Peer Gynt Tours AS fredrik enstad fra Averøy
Tøfler gitt av Outlet Shop Kristiansund Anne Grete Grytbakk fra Rindal

Luke: 14 
Premie Vinner
2 stk flaxlodd gitt av Kristiansund og Nordmøre Havn IKS Harald Elgsaas fra Frei
Valgfri solbrille verdt 800 gitt av Interoptik Futura Åshild Mokkelbost fra Kristiansund
boken Jappe Ippes – Norges første klippfiskgründer gitt av Aure kommune Dag Aanes fra Kristiansund
2 stk flaxlodd gitt av Rindal Rørservice AS Erna Nordheim fra Smøla

Luke: 13 
Premie Vinner
2 stk flaxlodd gitt av Drømmestrikk.no Hans Kristian Dahle fra Molde
Gavekort verdt 500 gitt av Ole Myren Gartneri Arnfinn Lykken fra Kvisvik
2 CDer fra Perikom gitt av KM Service - Rindal Målfrid Sæther Amundsen fra Kristiansund
2 stk flaxlodd gitt av Regnskapslosen AS Per jan Ørbog fra Heimdal

Luke: 12 
Premie Vinner
Mellomstor marsipankake gitt av Tor Sevaldsen Produksjon AS Asbjørn Hoset fra Kristiansund
2 stk flaxlodd gitt av Legeregnskap AS Bjarte Rindal fra Rindal
2 stk flaxlodd gitt av Surnadal Sparebank Lisbeth Strandum fra Hønefoss
Gavekort på Maxbo verdi 200 gitt av Fosna Stein AS  Wenche Sæther fra Kvisvik

Luke: 11 
Premie Vinner
Minnepinne 5GB gitt av Electro Team AS Frits Ole Halgunset fra Rindalsskogen
2 stk flaxlodd gitt av Kvalvika Barnehage AS Else Hellesfjord fra Smøla
Litt julekos og termos gitt av Rindal Sparebank Monica Strømskag fra Frei
Boblevotter gitt av Outlet Shop Kristiansund Einar Roksvaag fra Kristiansund

Luke: 10 
Premie Vinner
2 stk flaxlodd gitt av Digital Smalfilm Camilla Tandberg fra Oslo
Valgfri solbrille verdt 800 gitt av Interoptik Futura Aud Blix Dyrseth fra Averøy
Just Mobile AluCup Grande - mobilholder gitt av Adcom Kristiansund Ronny Bolgen fra Surnadal
Musikkorpset Tempos Adventskalender gitt av Atlanterhavsporten.no Bodil Lie fra Kristiansund
Boka Gjemnesminne 2018 gitt av Gjemnes kommune Astrid Bævre fra Surnadal

Luke: 9 
Premie Vinner
Minnepinne 5GB gitt av Electro Team AS Marit Kaasen fra Kristiansund
Gavekort kr 250 gitt av Lystrup Fargehandel Vigdis Rasmussen fra Kristiansund
Musikkorpset Tempos Adventskalender gitt av Atlanterhavsporten.no Martinus Peder Haugen fra Kristiansund
2 stk flaxlodd gitt av Rindal Rørservice AS Sven Erik Fossen fra Trondheim

Luke: 8 
Premie Vinner
2 stk flaxlodd gitt av Kristiansund og Nordmøre Havn IKS Jarl Arvid Røbech fra Kristiansund
Gavekort tatovering verdi kr 1000 (aldersgrense 18 år) gitt av Volarink Tattoo Studio Kirsten Oddrun Dyrnes fra Kristiansund
Musikkorpset Tempos Adventskalender gitt av Atlanterhavsporten.no Magnus Mjelve fra Molde
2 stk flaxlodd gitt av Regnskapslosen AS Tove stubø fra Eidsvåg

Luke: 7 
Premie Vinner
2 stk flaxlodd gitt av Drømmestrikk.no Oddbjørn Heggem fra Rindal
Gavekort kr 300 gitt av Mætt og Go Eteri og Landhandleri MARIANNE HAUGEN fra Øydegard
Musikkorpset Tempos Adventskalender gitt av Atlanterhavsporten.no Jakob Teilgård fra Øydegard
2 stk flaxlodd gitt av Legeregnskap AS Annlaug Sværen Guldstein fra Frei

Luke: 6 
Premie Vinner
Gavekort kr 250 gitt av Lystrup Fargehandel Ingunn Karijord fra Grøa
Musikkorpset Tempos Adventskalender gitt av Atlanterhavsporten.no John Dragseth fra Kristiansund N
2 stk flaxlodd gitt av Kvalvika Barnehage AS Glen Håland fra Bergen
2 stk flaxlodd gitt av Surnadal Sparebank Beate Juul fra Ålesund

Luke: 5 
Premie Vinner
2 stk flaxlodd gitt av Digital Smalfilm Anne Grete Grytbakk fra Rindal
Valgfri solbrille verdt 800 gitt av Interoptik Futura Ruth Irene Staknes fra Kristiansund
Perikom t-skjorte og Cden Flomål gitt av KM Service - Rindal Aslaug Lyngstad fra Molde
Musikkorpset Tempos Adventskalender gitt av Atlanterhavsporten.no Ingrid Blix Dyrseth fra Averøy
2 stk flaxlodd gitt av Rindal Rørservice AS Roald Løseth fra Elnesvågen

Luke: 4 
Premie Vinner
Gavekort verdt 500 gitt av Ole Myren Gartneri Ove Sæther fra Kristiansund
5 stk flaxlodd gitt av Peer Gynt Tours AS Torbjørn Einset fra Molde
Musikkorpset Tempos Adventskalender gitt av Atlanterhavsporten.no Susanne Johannessen fra Kristiansund
2 stk flaxlodd gitt av Regnskapslosen AS Ingrid Waagen fra Torjulvågen

Luke: 3 
Premie Vinner
Minnepinne 5GB gitt av Electro Team AS Ottar Dyrseth fra Averøy
Musikkorpset Tempos Adventskalender gitt av Atlanterhavsporten.no Hilde Wedde fra Kongsberg
2 stk flaxlodd gitt av Kristiansund og Nordmøre Havn IKS åshild strand fra Kristiansund
2 stk flaxlodd gitt av Legeregnskap AS Robert Bjerkelund fra Frei

Luke: 2 
Premie Vinner
Perikom kopp og Cden Flomål gitt av KM Service - Rindal Valentina Istad Bævre fra Kristiansund
Musikkorpset Tempos Adventskalender gitt av Atlanterhavsporten.no Kjell R. Johansen fra Kristiansund
2 stk flaxlodd gitt av Drømmestrikk.no Gunn Iren Røen fra Rindal
2 stk flaxlodd gitt av Kvalvika Barnehage AS Bente Brandvik fra Averøy

Luke: 1 
Premie Vinner
2 stk flaxlodd gitt av Digital Smalfilm Aud Inderhaug fra Eide
Buffer og snop gitt av Adcom Kristiansund Bente Lervåg fra Kristiansund
Musikkorpset Tempos Adventskalender gitt av Atlanterhavsporten.no Sara Strømmen Helgesen fra Oslo
Boka Gjemnesminne 2018 gitt av Gjemnes kommune Nina Rosvoll fra Smøla
2 stk flaxlodd gitt av Surnadal Sparebank Erik Storøy fra Frei
 

 

 



Riktige svar:

Riktig svar bak luke 16 var Rindal kommune


Rindal kirke

Riktig svar bak luke 15 var Halsa kommune


Valsøyfjord kirke

Riktig svar bak luke 14 var Eide kommune


Vågsbøen ved Eide sentrum

Riktig svar bak luke 13 var Surnadal kommune


Utsikt over Skei

Riktig svar bak luke 12 var Gjemnes kommune


Utsikt mot Torvikbukt fra Reinsfjellet

Riktig svar bak luke 11 var Smøla kommune


Tidlig morgen midt inne på Smøla

Riktig svar bak luke 10 var Tingvoll kommune


Magnhildberget

Riktig svar bak luke 09 var Kristiansund kommune


Inngangspartiet til Nordlandet kirke

Riktig svar bak luke 08 var Sunndal kommune


Vinnufossen

Riktig svar bak luke 07 var Smøla kommune


Edøy gamle kirke

Riktig svar bak luke 06 var Aure kommune


Solemsundet/Sålåsundet med Stabben til venstre

Riktig svar bak luke 05 var Averøy kommune


Kvernes kirker

Riktig svar bak luke 04 var Tingvoll kommune


Bildet er fra Saghaug Gard hvor den berømte Tingvollosten produseres

Riktig svar bak luke 03 var Sunndal kommune


Bildet er fra Innerdalen

Riktig svar bak luke 02 var Rindal kommune


Øvre Rindal kapell

Riktig svar bak luke 01 var Kristiansund kommune


Bildet over Jørihaugen på Frei i Kristiansund